|
|
| Krystyna Giżowska w czasie występu |
W najbliższy wtorek, 21 lutego w Mąkolicach odbędą się Ostatki i Dzień Kobiet. Gwiazdą wieczoru będzie Krystyna Giżowska.
Urząd Gminy Głowno organizuje tegoroczną imprezę w Zespole Szkół Publicznych w Mąkolicach. Oprócz znanej piosenkarki wystąpią na niej dzieci ze szkół z terenu gminy Głowno, Zespół Pieśni i Tańca Mąkolice oraz zespół muzyczny ze Zgierza. Spotkanie rozpocznie się o 16.30, natomiast ostatni występ - zespołu ze Zgierza, który gra muzykę taneczną, przewidywany jest o godz. 19.30. Od 18.00 do 19.00 swój recital będzie miała zaś gwiazda wieczoru.
.
Organizator zapewnia zainteresowanym mieszkańcom gminy bezpłatny dowóz do Mąkolic. Więcej na temat spotkania w Mąkolicach i kursowania autobusów przeczytasz w dzisiejszym, papierowym wydaniu Wieści z Głowna i Strykowa.




0/5 (0 głosów)