Łowiczanin.info

Strona główna
Wyszukiwarka

regiony

- Ostatnie wiadomości z Łowicza
brak opisu
O punkt od pierwszego miejsca 2014.04.16

Michał Stolarczyk z II LO w Łowiczu powtórzył swoje osiągnięcie sprzed roku, po raz drugi zajmując II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach. Tym razem był jeszcze bliżej I miejsca niż rok temu - zabrakło zaledwie jednego punktu.


brak opisu
Aukcja dla Marysi Szkop 2014.04.16

Do 25 kwietnia do godz. 23.27 na Allegro można licytować piłkę z autografami tenisistek. Dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc dla Marysi Szkop, chorej na dziecięce porażenia mózgowe. Akcję pomocy dla niej prowadzi Stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Darczyńca piłki chce pozostać anonimowy.


brak opisu
Młody uciekinier groził policjantom 2014.04.16

11 kwietnia około godz. 12. policjanci patrolujący teren Łowicza na ulicy Zduńskiej próbowali zatrzymać młodego człowieka. Ten stawił opór i skierował w ich stronę przedmiot przypominający broń palną.

 
regiony

- Ostatnie wiadomości z okolic Łowicza
brak tytułu
KGW Zielkowice w Top Chef 2014.04.16

Danutę Mońkę, Małgorzatę Dudek i Małgorzatę Jarosińską z Koła Gospodyń Wiejskich z Zielkowic będzie można dziś, 16 kwietnia zobaczyć w popularnym programie kulinarnym Top Chef. Program jest emitowanym w Polsacie o godz. 20.30.


Happening i prelekcja o pszczołowatych
O zagrożeniach dla pszczołowatych w Sannikach 2014.04.16

Happening „Ratujmy pszczoły” przygotowali uczniowie z klasy VI B Szkoły Podstawowej w Sannikach. Przeszli w środę, 16 kwietnia z transparentami i własnoręcznie przygotowanymi plakatami ulicami Sannik ze szkoły do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie spotkali się z Moniką Deja, która prowadzi w Grzybowie rezerwat dla trzmieli oraz posadzili kwiaty przy GOK.


brak tytułu
Pożar w Kocierzewie Południowym 2014.04.15

Dziś w nocy wybuchł pożar w domu w Kocierzewie Poudniowym. Ogień objął dwa pomieszczenia, poszkodowany został młody mężczyzna.
regiony

- Ostatnie wiadomości z Głowna
Niedziela Palmowa w Dmosinie. Fot.ewr
Niedziela Palmowa w Dmosinie [galeria] 2014.04.13

Dziś, w Niedzielę Palmową, jak każe tradycja, wierni udawali się do kościołów z kolorowymi palmami. W Dmosinie jak co roku wybierano najpiękniejszą palmę.


V Taneczna Gala w Głownie. Fot. ewr
Taneczna Gala Malucha w Głownie [galeria] 2014.04.12

Ponad 200 młodych tancerzy wzięło udział w V Tanecznej Gali Malucha, zorganizowanej przez MOK w hali sportowo-widowiskowej w Głownie.


Malarstwo Magdaleny Kapuścińskiej-Borkiewicz w Galerii Bank&DM. Fot.ewr
Nowa wystawa w Galerii Bank&DM w Głownie 2014.04.12

W piątek 11 kwietnia w Galerii Bank& DM w Banku Spółdzielczym w Głownie otwarto wystawę malarstwa Magdaleny Kapuścińskiej-Borkiewicz.
regiony

- Ostatnie wiadomości ze Strykowa
brak tytułu
Akcja Nie bij mnie-kochaj mnie w Strykowie 2014.04.16

Kilkadziesiąt zabandażowanych misiów pojawiło się dziś w różnych miejscach Strykowa. Uczniowie SP1 włączyli się w ogólnopolską akcję "Nie bij mnie-kochaj mnie", którą to fundacja WOŚP zwraca uwagę na problem przemocy wobec dzieci.


brak tytułu
80 prac w strykowskim konkursie plastycznym 2014.04.14

Do konkursu plastycznego, który jak co roku przed Wielkanocą organizuje dla dzieci Dom Kultury w Strykowie, zgłoszono tym razem aż 80 prac. Finał odbył się dziś, 14 kwietnia.

 


Drugi dzień Targów Rolnych AGROTECHNIKA. Fot.ewr
Drugi dzień Targów Rolnych AGROTECHNIKA [galeria] 2014.04.13

Prawie 200 wystawców zaprezentowało swoją ofertę handlową na XXII Targach Rolnych AGROTECHNIKA, zorganizowanych przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.


ReklamaMultimedia - Łowicz

Multimedia - Okolice Łowicza

Multimedia - Stryków

Multimedia - Głowno

Warto zobaczyć

ReklamaCopyright © 2009-2014 Oficyna wydawnicza Nowy Łowiczanin s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.