Łowiczanin.info

Strona główna
Wyszukiwarka

   drukuj    prześlij znajomemu    napisz do nas    facebook    |Leszek Szychowski, leśniczy
2013.04.26, ostatnia aktualizacja 2013.04.26


Z doświadczenia wiem, że najlepiej w kwestii sadzenia drzew wykazuje się  młodzież szkół ponadgimnazjalnych. W związku z tym rozesłałem maile do tych szkół. Zgłosiła się młodzież z  I LO, liceum pijarskiego, ZSP nr 4, ZSP nr 2 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

 

Mieliśmy do posadzenia ok. 25 tys. sadzonek różnych gatunków: sosen, modrzewiów, dębów, buków, grabów czy jaworów. Młodzież pracowała na ok. 4 ha rozłożonych w różnych częściach lasu.

 

To było zadanie bardzo trudne dzieło logistycznie. Jednego dnia przyszły 3 klasy na raz, które  musiałem gdzieś rozlokować. Wcześniej przeszkoliłem swoich pracowników, którzy zaopiekowali się poszczególnymi grupami i wytłumaczyli im, jak mają wykonać tę pracę. Uczniowie generalnie spisali się bardzo dobrze. Każdej grupie udało się zasadzić ok. 2 – 3 tys. sadzonek. Na szczególne uznanie zasługują uczniowie ośrodka specjalnego, którzy precyzyjnie wykonali to zadanie.Oceń artykuł:    Oceń artykuł na 1 Oceń artykuł na 2 Oceń artykuł na 3 Oceń artykuł na 4 Oceń artykuł na 5    0/5 (0 głosów)
   drukuj    drukuj artykuł    |    poleć znajomemu    poleć znajomemu    |    napisz do nas    napisz    |  
Artykuł skomentowało: 1 osób    |    ZOBACZ KOMENTARZE    |    DODAJ SWOJĄ OPINIĘ KUP LICENCJĘ


Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Dodaj komentarz
Adres e-mail (login):
Email podany przy rejestracji
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Hasło:


Dodaj komentarz bez logowania

Dodaj komentarz bez logowania
Nick:
Komentarz:

~Drzewa będą umierały stojąc (13.28.04 11:19:41)
Drzewa będa umierały stojąc (13.28.04 11:16:27) Gdy zacznie działać Baza trucizn UOS na Bratkowicach, to nie tylko rak będzie czynił spustoszenie wśród Łowiczan, jak to czyni obecnie ale i drzewa będą umierały stojąc... By to nie budziło grozy to celowo je masowo wycinają , zwłaszcza te okazałe.... Ludzie umierają w cichości, w zaciszu a drzewa umierałyby na oczach całego miasta i turystów by odstraszały.....

Wydawca portalu Łowiczanin.info nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Autorzy komentarzy naruszających prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania takich komentarzy.


ReklamaPopularne artykuły

Multimedia
Galeria

Warto zobaczyć


Reklama


Copyright © 2009-2014 Oficyna wydawnicza Nowy Łowiczanin s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.