Łowiczanin.info

Strona główna
Wyszukiwarka

   drukuj    prześlij znajomemu    napisz do nas    facebook    |



Gwiazdy disco polo zagrają na dożynkach w Bielawach
td (tomasz.debowski@lowiczanin.info)
2011.07.28, ostatnia aktualizacja 2011.07.28


Maxel, Chanel i Weekend - to zespoły grające disco polo, które będą gwiazdami tegorocznych dożynek w Bielawach, które odbędą się 21 sierpnia na tamtejszym boisku sportowym.

 

Obok nich zagra także zespól ludowy Boczki Chełmońskie. W programie dożynek obok występów artystycznych przewidziano także: mszę świętą z udziałem wszystkich proboszczów z parafii z terenu gminy, konkurs wieńców dożynkowych wykonanych przez panie z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich i turniej wsi.

 

Szczegółowy plan dożynek w jednym z najbliższych wydań NŁ.


Oceń wydarzenie:    12345    4.14/5 (7 głosów)
Wydarzenie skomentowało: 1 osób    |    ZOBACZ KOMENTARZE    |    DODAJ SWOJĄ OPINIĘ    |    KUP LICENCJĘ


Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Dodaj komentarz
Adres e-mail (login):
Email podany przy rejestracji
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Hasło:


Dodaj komentarz bez logowania

Dodaj komentarz bez logowania
Nick:
Komentarz:

~młody 87. (11.17.08 21:26:57)
Czy chodzi o te Bielawy koło Piątku? Jeśli mozecie to dodajcie tutaj szczegółowy plan imprezy.

Wydawca portalu Łowiczanin.info nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Autorzy komentarzy naruszających prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania takich komentarzy.


Reklama



Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Reklama



Copyright © 2009-2012 Oficyna wydawnicza Nowy Łowiczanin s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.