Galeria EV34 czeka na zgłoszenia
tb
2012.02.17, ostatnia aktualizacja 2012.02.17
|
| Galeria EV34 |
Podobne wydarzenia
Poza miastem - to tytuł planowanej na marzec wystawy fotograficznej w ulicznej galerii EV34, mieszczącej się w bramie przy ulicy Zduńskiej 34 w Łowiczu. Do końca lutego przyjmowane są zgłoszenia od osób, które chciały by zaprezentować w niej swoje prace.
Jacek Rybus z Łowicza oraz Sylwester Cichal z Parmy, założyciele galerii EV34 chcą, by po wystawie, którą można jeszcze oglądać Strange Łowicz 2, kolejne zdjęcia pokazały ciekawe miejsca po za Łowiczem, ale na terenie powiatu łowickiego. Może to być architektura, zabytki, krajobraz, przyroda.
Do zagospodarowania jest 9 dużym ram, w każdej może zmieścić się do 8 powiększeń o rozmiarze A4.
- Przed pokazaniem zdjęć chcemy je zobaczyć, dlatego prosimy by autorzy nam je przesłali - powiedział nam Rybus.
Fotografie należy wysyłać na adres e-mail: ev34@wp.pl. Wystawiający prace będą musieli liczyć się z pokryciem kosztów odbitek około 25 zł od osoby. Galeria ma swoje konto na Facebook - LINK.
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Dodaj komentarz bez logowania
~
danpas (12.18.02 10:07:46)
Już zgłosiłem swoje prace.
~
ale w kolo moherowo (12.18.02 11:10:10)
Bardzo ciekawy pomysl z ta galeria.Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc SUKCESOW tworcom tego przedsiewziecia i wnioskowac o kandydature w wyborach o tytul LOWICZANINA ROKU 2012.
~
Kolejorz (12.18.02 11:21:03)
Daniel, chyba żartujesz. Przecież ty nie robisz nawet poprawnych zdjęć. Nie ośmieszaj się proszę. To, że się robi tysiące zdjęć nie oznacza, że się jest artystą.
~
gienio (12.18.02 12:25:42)
Kolejorz wśród 150 tys. fotek jakie Daniel wykonał musi być 8 dobrych!!! Nie ma bata.
~
danpas (12.18.02 12:53:09)
Naprawdę ciężko mi było wybrać foty,aby były ciekawe. Mam nadzieję,że się spodobają. Większość moich fotek to typowo gazetowe lub inne kategorie np zorze,kwiaty itp.
Wydawca portalu Łowiczanin.info nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Autorzy komentarzy naruszających prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania takich komentarzy.