Łowiczanin.info

Strona główna
Wyszukiwarka

   drukuj    prześlij znajomemu    napisz do nas    facebook    |



Autobus PKS potrącił 55-letnią kobietę
(mak) | marcin.kucharski@lowiczanin.info
2012.02.15, ostatnia aktualizacja 2012.02.15



Do potrącenia pieszej, 55-letniej kobiety przez autobus marki Autosan doszło dzisiaj, w środę 15 lutego kilka minut przed godziną 8 na ulicy Stanisławskiego w Łowiczu w pobliżu skrzyżowania z ulicą Broniewskiego i Starościńską.


Kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do łowickiego szpitala. Autobus prowadził 56-letni kierowca zatrudniony w łowickiej placówce PKS.

 

Na miejscu jest policja, ustalane są okoliczności zdarzenia.  

 

Aktualizacja: potrącona kobieta została zatrzymana w szpitalu. Doznała stłuczenia uda oraz miednicy. Ponadto lekarze podejrzewają wstrząśnienie mózgu.


Oceń wydarzenie:    12345    4.33/5 (3 głosów)
Wydarzenie skomentowało: 0 osób    |    ZOBACZ KOMENTARZE    |    DODAJ SWOJĄ OPINIĘ    |    KUP LICENCJĘ


Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Dodaj komentarz
Adres e-mail (login):
Email podany przy rejestracji
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Hasło:


Dodaj komentarz bez logowania

Dodaj komentarz bez logowania
Nick:
Komentarz:

Brak komentarzy.


Wydawca portalu Łowiczanin.info nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Autorzy komentarzy naruszających prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania takich komentarzy.


Reklama



Najczęściej czytane


Reklama



Copyright © 2009-2012 Oficyna wydawnicza Nowy Łowiczanin s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.